Russell Hobbs 22810-56

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Toto je naša druhá generácia, ktorá je zasa dizajnovo i funnkčne lepšia než prvá generácia.

Ako som už písal, používali sme prvú generáciu niekoľko rokov
    a nakoľko sme si žiaľ jeden prístroj rozbili, tak sme sa rozhodli kúpiť novú sadu. Tá je ešte lepšia než pôvodná.

Produkt nemá žiadne parametre.

MLYNČEK NA SOĽ A KORENIE 22810-56

Popis produktu:

Elegantný set mlynčekov na soľ a korenie od značky Russell Hobbs sa bude na vašom stole nielen vynímať, ale aj skvele poslúži na dochutenie jedla! Je ideálny pre hrubú soľ, celé čierne korenie, bylinky či korenie.

Mlynčeky disponujú keramickým mlecím systémom nastaviteľným od jemného po hrubé mletie, ovládanie je pomocou jedného tlačidla. Pri používaní svieti v spodnej časti svetielko. Telo a spodná časť sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele. Fungujú na 6 x AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Technické parametre: ovládanie stlačením tlačidla keramický mlecí systém - nastaviteľný od jemného po hrubé mletie svetielko v spodnej časti telo a spodná časť z nerezovej ocele určené na hrubú soľ, celý peper, ale aj bylinky a korenie batéria - 6xAAA (nie sú súčasťou)

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v levneELEKTRO.cz