Orion Dochucovacia súprava,

Garantovaný nákup z epotreby.sk

Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 928 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 1 118 recenziíĎalšie informácie

v pohode, pekne.

• , zakúpené v 4home.sk

• Šikovná a milá dochucovacia súpravička.
    • Drevo a kov je super kombinácia.
    • Dobrá cena.
    • Rýchlosť dodania.
    • Super komunikácia.
    • -------

Tento produkt ma zaujal, pretože sa mi hodí jeho kombinácia kov + drevo do mojej kuchyne.
    Je to nenáročný a šikovný produkt na používanie.
    Jednoduché plnenie a rýchly spôsob používania.
    Túto dochucovaciu súpravu Orion môžem odporučiť úplne všetkým, pretože ja som s ňou maximálne spokojná :)

Dochucovacia súprava – korenička a soľnička. Budete mať korenie a soľ vždy po ruke. A to ako pri stolovaní, tak pri varení. Uchovajte vložené korenie v suchu. Odporúčame do soli vložiť zopár zrniek ryže, ktorá vysušuje a zabráni tvrdnutiu soli. Materiál: nerez, sklo. Rozmery: pr. 5 cm, v. 9,5 cm.

v pohode, pekne.

• , zakúpené v 4home.sk

• Šikovná a milá dochucovacia súpravička.
    • Drevo a kov je super kombinácia.
    • Dobrá cena.
    • Rýchlosť dodania.
    • Super komunikácia.
    • -------

Je to nenáročný a šikovný produkt na používanie.
    Jednoduché plnenie a rýchly spôsob používania.